SİTE KULLANIM KOŞULLARI

www.katilimsigorta.com.tr web sitesine hoşgeldiniz. Bu site Katılım Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.'ne aittir. Site içeriği, "olduğu gibi" (“as is”) ve "mevcut olduğu sürece" (“as available”) esasına dayanarak verilmiştir. Bu sitedeki bilgiler, yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir . Katılım Sigorta, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını ya da yazılımınız veya donanımınızla uyumlu olduğunu garanti etmez. Katılım Sigorta, site sayfalarını dilediği zaman güncelleme, değiştirme ya da erişime kapatma hakkını saklı tutar.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri, uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

E-posta vb bir araçla Katılım Sigorta’a bir malzeme gönderdiğinizde, malzemenin yasa dışı ya da yayına uygun olmayan hiç bir öge içermeyeceğini, virüs vb kirletici ve yokedici unsurlara karşı elinizden gelen önlemleri alacağınızı ve malzemenin sahibi olduğunuzu ya da malzemeyi Katılım Sigorta’a vermeye yetkili olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Bu sitede Katılım Sigorta Web Sitesi kullanım koşullarının geçerli olmadığı diğer web sitelerine bağlantılar veya atıflar bulunabilir. Katılım Sigorta’a ait olmayan bir web sitesine yapılmış bir bağlantı, Katılım Sigorta’ın bu web sitesinin içeriğini veya kullanımını onayladığı ya da bunlara ilişkin herhangi bir sorumluluk aldığı anlamına gelmez.

Katılım Sigorta, bu sitenin kullanılması nedeniyle ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da dolaysız, arızi veya özel zarardan, kayıptan veya kesintiden sorumlu değildir.

Katılım Sigorta, bu koşulları istediği zaman, önceden haber vermeksizin değiştirebilir.